O Agátě..

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Životopis

Agáta Hanychová    se narodila 28. dubna 1985. Je dcerou Jiřího Hanycha, reklamního režiséra, a Veroniky Žilkové, známé herečky. Z velkého propletence rodinných vztahů má zatím 8 sourozenců. Je stále svobodná.

    Po třetím ročníku italsko-českého gymnázia (plynně mluví anglicky a italsky), Agáta přestoupila na Střední odbornou školu umění a managementu, obory fotografie, produkce, režie, kamera, ve kterých dálkově pokračuje na Slezké universitě v Opavě – Institu tvůrčí fotografie. Fotografie je jejím koníčkem a částečně i zaměstnáním. Příležitostně se její snímky objevují v bulváru.

    Přelom v jejím životě přišel v roce 2005, kdy se dostala do podvědomí širší veřejností svou účastí na Miss České republiky, kde obsadila 2. místo. Od té doby plní stránky časopisů svými výstřelky, muži, spodním prádlem a dobrým vkusem v oblékání.

    Na zlobivou holku se Agáta Hanychová s muži drží docela zkrátka. Až na těch několik úletů ať neznámých nebo provařených, měla jen pár oficiálních partnerů. Dva roky chodila s hokejistou Jiřím Hudlerem (trvale v zámoří– Detroit), kolem úspěchu v Miss s řidičem záchranky Jakubem. Ovšem nejdiskutovanějším se stal její vztah se Sámerem Issou (finalista první řady Superstar). Než se rozhodli pro definitivní konec, prošli si mnoha rozchody a údobřováními.

    V současné době se zdá, že se její život více méně uklidnil. Agáta se pilně věnuje modelingu, stihne i pár přehlídek týdně. Pomrkává i po divadlu – představení Kachna na pomerančích, kde hraje se svou matkou Veronikou Žilkovou, dnes již Stropnickou – a filmu – epizodní role v seriálech Ulice a Ošklivka Katka, kde mimochodem vypadala báječně.

V budoucnu by chtěla mít vlastní modelingovou agenturu.

    Agáta má kromě fotografie ráda sport a nakupování. Květinu, kterou rozhodně neodmítne je růže. A když ji pozvete do restaurace na kuře, určitě si oblékne šaty v oblíbené černé barvě. Při výšce 175 cm a mírách 85 – 62 – 90 nebude k přehlédnutí.

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.