O Agátě..

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Bulvár

Odhodlaná Hanychová: Mučí se v posilovně!

Pro modelku Agátu Hanychovou (23) je tělo výrobním nástrojem, a tak není divu, že o sebe musí dbát o něco víc než obyčejní smrtelníci. Poté, co popustila uzdu svému apetitu, si tak nyní dopřává pořádné porce cvičení.

„Trochu jsem vypadla z formy, nějak mi v poslední době zachutnalo, a tak teď o to pravidelněji navštěvuji můj oblíbený Holmes Place na Smíchově. Baví mě hlavně aerobik, ale nebojím se ničeho, i když se do toho musím často nutit,“ svěřila se cvičenka Agáta.

V poslední době nějaké to kilo nabrala, a i když to rozhodně není případ pro známou televizní dietoložku Cajthamlovou, raději zakročila dřív, než by bylo ještě hůř.

Kromě cvičení se rozhodla taky trochu zkrotit svoje rozvášněné chutě. Vždycky byla zvyklá jíst, co chce, teď ale přišla na to, že i na porcích záleží. Oblíbených jídel se ale vzdát rozhodně nehodlá! To prý bude raději víc cvičit než se mučit hlady.

Nehledě na to, že i při „cvicích“ s přítelem Albanem Jusufim spálí temperamentní modelka nejednu kalorii...
Holmes place Premium - Klub, kde cvičí Agáta Hanychová.
Poslední komentáře
07.06.2016 22:29:33: Mýlíte. Jsem si jistý. Mohu bránit svou pozici. Napište mi PM, пообщаемся. :-x online pujcky strážni...
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.