O Agátě..

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Bulvár

Missky Hanychová & Pavelková: Válka! Ubohá závist!

Modelka Agáta Hanychová (23) se ve své rubrice na rádiu Evropa 2 dost ostře navezla do blonďatých krásek Romany Pavelkové (24) a Dominiky Mesarošové (23). Vadí jí, že si ke zvýšení atraktivnosti nechaly zvětšit prsa silikonem!

„Myslím, že Pavelková a Mesarošová už dávno přišly o kámošku. Nebaví mě, že bulvár krmí takovými věcmi, jako jsou jejich zvětšená prsa. Já na rozdíl od nich silikony nemám a ani je nepotřebuji," prohlásila sebevědomě Agáta včera na Evropě 2, kde každý všední den vypráví o tom, co dělala včera večer.

Ale, ale, že by Hanychová záviděla?

Kde jsou ty časy, kdy dcera Veroniky Žilkové
na veřejnosti ráda ukazovala své vnady a ladné křivky. Za poslední půlrok se nám Agáta díky svému nezřízenému životu poněkud zakulatila a její kdysi pevné nohy se změnily v rosol. A místo, aby na své figuře začala co nejrychleji makat, tak se v kuloárech už několik dní nese, že vážně uvažuje o návštěvě plastického chirurga! Podle jednoho bulvárního plátku si prý nechá odsát tuk z břicha, zadečku a stehen.

Buď si Agáta nevidí do pusy, anebo rychle zapomíná, co vytrubuje do světa!

Romana a Dominika se mohou jenom smát, protože se obě pyšní dokonalými postavami, které si udržují pravidelným cvičením, a teď i poprsím. Sice silikonovým, ale ani jedna se za ně nestydí.

Kdy tohle veřejné urážení a pomlouvání mezi modelkami skončí? Možná by neškodilo, kdyby se o nich sem tam napsalo něco v souvislosti s modelingem. Je to přece jejich hlavní zdroj příjmu, nebo ne?            

Od bulváru je to docela ošklivý hodnocení Agáty... přitom to není až tak pravda.

Poslední komentáře
07.06.2016 22:48:57: chytré věci říká) :-| půjčka online pardubice
07.06.2016 22:18:19: cool))) dobrý отмазка))) 8-) hotovostní půjčka ihned
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.