O Agátě..

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Bulvár

Hanychové milenec nemá prachy! Musí ho živit?!

Modelka Agáta Hanychová (23) je nepoučitelná. I když se už několikrát zapřisáhla, že do její postele nevkročí chlap chudý jak kostelní myš, opět ho tam má. Její poslední úlovek, albánský fotbalista Alban, už do balonu nekopl pěkně dlouhou dobu, a tak není divu, že nemá ani na dvousetkorunový kredit do telefonu!

„Alban je fotbalista, ale naposledy hrál před dvěma lety ve Švédsku ve čtvrté lize; od té doby se plácá od ničeho k ničemu. To, že ho Agáta sbalila na koupališti Petynka, bylo jeho vysvobození. Po několika dnech už se k ní nastěhoval a jeho jedinou prací je mačkání tlačítek na ovladači od televize. Celý den totiž leží na gauči u televize, nebo sedí se svými bratranci v kavárně," prozradil Super.cz velmi dobře informovaný zdroj. „Kdykoliv mi volá, tak je to z jiného čísla, protože nemá na kredit do svého mobilu," dodává zdroj.

„Jo, bydlí u mě a momentálně nehraje za žádný klub, ale to se brzy změní," říká Hanychová, kterou jsme přistihli na pražském Výstavišti, kde se konal veletrh hodinek. Mladá rebelka vybírala hodinky nejenom sobě, ale i svému Albanovi. Zřejmě, aby věděl, v kolik má přepnout na jiný televizní kanál.

Hanychová se v obdobné situaci ocitla před půl rokem, když chodila s Markem Šíšou. Ten se sice tvářil jako velký obchodník se snowboardovým zbožím, ale pravda byla taková, že oblečky jeho značky nosila jenom Agáta. „Marek samozřejmě bydlel u Hanychové v domku a žil z jejích peněz," tvrdí zdroj z blízkého okolí bývalé dvojice.

Modelku zřejmě vzrušuje své milence si vydržovat, protože jinak to rozumně vysvětlit nejde.

Poslední komentáře
07.06.2016 20:29:30: Co nezbytná slova ... Wow, skvělý nápad :-? česká spořitelna hotovostní půjčky
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.