O Agátě..

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Bulvár

Hanychová hubne: Jsem tlustá jako prase!

Pozor! Tento článek je už starší!!

Modelka Agáta Hanychová se v poslední době trochu rozpapala a to se nepěkně odrazilo na jejím zadečku a panděrku. Místo aby si užívala prázdnin, několikrát týdně dře v posilovně.

„Jsem tlustá jako prase! Přestala jsem se hlídat v jídle a hned bylo pár kilo nahoře," svěřila se Agáta, která pravidelně mučí tělo ve fitness centru Holmes place Premium na pražském Smíchově. „Nebaví mě to, radši bych se někde válela, ale co mám dělat," dodala modelka, která už týden chodí nakrátko.

„Musela jsem shodit umělé vlasy, protože už nevypadaly moc dobře. Ale koncem týdne mi přidělají nové prameny," prozradila Hanychová.

Už týden se mluví o tom, že je Agáta opět bez kluka. Automobilový jezdec Jan Charouz ji prý opustil kvůli jiné. „Nechci to komentovat. Až přijde čas, dozvíte se víc," říká rebelka, která se synem zámožného podnikatele chodila měsíc a jejich vztah byl velmi bouřlivý, o čemž svědčí rozlámaná postel po noci strávené v jednom hotelu. „Žádnou postel jsme nerozbili, byla špatně smontovaná. Sotva jsme si lehli, rupla," tvrdí nejstarší dcera herečky Veroniky Stropnické.

A kam se modelka letos chystá na dovolenou?

„Chtěla jsem jet tenhle týden s mámou, Martinem a Kordulkou do Itálie, ale nevzali mě. Mám něco v plánu, uvidím, jak to dopadne," říká Agáta.Poslední komentáře
16.06.2015 17:26:41: жыр super :-D rychla sms pujcka
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.