O Agátě..

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Bulvár

Rubrika, do které se budu snažit přidávat příspěvky a články našeho bulváru :-)

Pro modelku Agátu Hanychovou (23) je tělo výrobním nástrojem, a tak není divu, že o sebe musí dbát o něco víc než obyčejní smrtelníci. Poté, co popustila uzdu svému apetitu, si tak nyní dopřává pořádné porce cvičení.

„Trochu jsem vypadla z formy, nějak mi v poslední době zachutnalo, a tak teď o to pravidelněji navštěvuji můj oblíbený Holmes Place na Smíchově. Baví mě hlavně aerobik, ale nebojím se ničeho, i když se do toho musím často nutit,“ svěřila se cvičenka Agáta.

V poslední době nějaké to kilo nabrala, a i když to rozhodně není případ pro známou televizní dietoložku Cajthamlovou, raději zakročila dřív, než by bylo ještě hůř.

Kromě cvičení se rozhodla taky trochu zkrotit svoje rozvášněné chutě. Vždycky byla zvyklá jíst, co chce, teď ale přišla na to, že i na porcích záleží. Oblíbených jídel se ale vzdát rozhodně nehodlá! To prý bude raději víc cvičit než se mučit hlady.

Nehledě na to, že i při „cvicích“ s přítelem Albanem Jusufim spálí temperamentní modelka nejednu kalorii...
Holmes place Premium - Klub, kde cvičí Agáta Hanychová.
Posledni komentare
07.06.2016 22:29:33: Mýlíte. Jsem si jistý. Mohu bránit svou pozici. Napište mi PM, пообщаемся. :-x online pujcky strážni...
Pozor! Tento článek je už starší!!

Modelka Agáta Hanychová se v poslední době trochu rozpapala a to se nepěkně odrazilo na jejím zadečku a panděrku. Místo aby si užívala prázdnin, několikrát týdně dře v posilovně.

„Jsem tlustá jako prase! Přestala jsem se hlídat v jídle a hned bylo pár kilo nahoře," svěřila se Agáta, která pravidelně mučí tělo ve fitness centru Holmes place Premium na pražském Smíchově. „Nebaví mě to, radši bych se někde válela, ale co mám dělat," dodala modelka, která už týden chodí nakrátko.

„Musela jsem shodit umělé vlasy, protože už nevypadaly moc dobře. Ale koncem týdne mi přidělají nové prameny," prozradila Hanychová.

Už týden se mluví o tom, že je Agáta opět bez kluka. Automobilový jezdec Jan Charouz ji prý opustil kvůli jiné. „Nechci to komentovat. Až přijde čas, dozvíte se víc," říká rebelka, která se synem zámožného podnikatele chodila měsíc a jejich vztah byl velmi bouřlivý, o čemž svědčí rozlámaná postel po noci strávené v jednom hotelu. „Žádnou postel jsme nerozbili, byla špatně smontovaná. Sotva jsme si lehli, rupla," tvrdí nejstarší dcera herečky Veroniky Stropnické.

A kam se modelka letos chystá na dovolenou?

„Chtěla jsem jet tenhle týden s mámou, Martinem a Kordulkou do Itálie, ale nevzali mě. Mám něco v plánu, uvidím, jak to dopadne," říká Agáta.Posledni komentare
16.06.2015 17:26:41: жыр super :-D rychla sms pujcka
Modelka Agáta Hanychová (23) je nepoučitelná. I když se už několikrát zapřisáhla, že do její postele nevkročí chlap chudý jak kostelní myš, opět ho tam má. Její poslední úlovek, albánský fotbalista Alban, už do balonu nekopl pěkně dlouhou dobu, a tak není divu, že nemá ani na dvousetkorunový kredit do telefonu!

„Alban je fotbalista, ale naposledy hrál před dvěma lety ve Švédsku ve čtvrté lize; od té doby se plácá od ničeho k ničemu. To, že ho Agáta sbalila na koupališti Petynka, bylo jeho vysvobození. Po několika dnech už se k ní nastěhoval a jeho jedinou prací je mačkání tlačítek na ovladači od televize. Celý den totiž leží na gauči u televize, nebo sedí se svými bratranci v kavárně," prozradil Super.cz velmi dobře informovaný zdroj. „Kdykoliv mi volá, tak je to z jiného čísla, protože nemá na kredit do svého mobilu," dodává zdroj.

„Jo, bydlí u mě a momentálně nehraje za žádný klub, ale to se brzy změní," říká Hanychová, kterou jsme přistihli na pražském Výstavišti, kde se konal veletrh hodinek. Mladá rebelka vybírala hodinky nejenom sobě, ale i svému Albanovi. Zřejmě, aby věděl, v kolik má přepnout na jiný televizní kanál.

Hanychová se v obdobné situaci ocitla před půl rokem, když chodila s Markem Šíšou. Ten se sice tvářil jako velký obchodník se snowboardovým zbožím, ale pravda byla taková, že oblečky jeho značky nosila jenom Agáta. „Marek samozřejmě bydlel u Hanychové v domku a žil z jejích peněz," tvrdí zdroj z blízkého okolí bývalé dvojice.

Modelku zřejmě vzrušuje své milence si vydržovat, protože jinak to rozumně vysvětlit nejde.

Posledni komentare
07.06.2016 20:29:30: Co nezbytná slova ... Wow, skvělý nápad :-? česká spořitelna hotovostní půjčky
Modelka Agáta Hanychová (23) má pěkně stažený zadek! Za své reportáže na internetové televizi Stream už nasbírala čtyři žaloby pro urážku na cti a poškození dobrého jména. Hrozí jí pěkně mastná pokuta.

Vůbec mě nenapadlo, že by mě někdo mohl zažalovat. Pravda, trochu do lidí rýpu, ale nemyslím to zle," svěřila se Super.cz Hanychová, která má na Stream.cz společenský pořad Agáta a V.I.P.ky pipky.

„Jedna reportáž, kterou jsem sestříhala jako konkurz modelek do pornočasopisu, musela být stažena. Čtyři holky včetně Katky Sokolové na mě podaly žalobu pro urážku na cti a poškození dobrého jména. Je to peklo," stěžuje si mladá rebelka, která si repky ze společnosti sama stříhá, komentuje je a vymýšlí vtipné popisky. Ale jak to vypadá, lidem, kterých se to týká, se to tak vtipné nezdá. „Doufám, že vše vyřeším omluvou. Já nechci jít do kriminálu," lká Agáta. Na modelku nedávno podal žalobu i Petr Zvěřina. „To mě neštve, protože vím, že Zvěřina se chce zviditelnit," tvrdí Hanychová, kterou Petr zažaloval kvůli tomu, že ho obvinila z krádeže peněženky.

Do toho všeho před několika dny někdo zveřejnil modelčino mobilní číslo a od té doby jí telefon nepřetržitě zvoní. „Nemám chvíli klid, asi si budu muset změnit číslo," zoufá si dcera herečky Veroniky Žilkové.

A jak je na tom Hanychová se svou redukční kúrou? „Jím jenom dietní polévky a pudinky, které se prodávají v lékárně, a už mám tři kila dole. Do toho chodím cvičit s osobní trenérkou do fitka, takže za chvíli budu zase ve formě," říká kráska, která se svým albánským milencem Albanem strávila nákupní víkend ve Vídni.

„Bylo to úplné šílenství. Nakoupila jsem si tolik oblečení, že se mi nevejde do skříně," říká Agáta. Ještě navíc vyvrátila spekulace o svém těhotenství. „Opravdu nejsem těhotná. Ale nikdy neříkej nikdy. Podívejte se na mou mámu, ta si není nikdy jistá," usmívá se modelka.Modelka Agáta Hanychová (23) vyrazila na kliniku plastické a estetické chirurgie, aby se domluvila na další plastice. Měla pocit, že její rty jsou málo našpulené, a tak si zažádala o další kolagenové injekce.
„Minulý týden jsem byla na konzultaci na jedné pražské prominentní klinice, ale ne abych si domluvila liposukci, jak se teď všude píše, ale chtěla jsem si nechat zvětšit pusu. Měla jsem pocit, že už tam nic nemám," svěřila se  Agáta. „Naštěstí mě MUDr. Jiří Kučera přesvědčil, že další kolagenové injekce ještě nepotřebuji. Asi jsem se špatně podívala do zrcadla," dodala se smíchem Hanychová.

Už několik týdnů je modelka v médiích napadána kvůli své poněkud baculaté postavě. „Už mám těch keců dost, tak jsem se rozhodla držet redukční dietu. Nakoupila jsem si v lékárně takové instantní polévky a pudingy, za týden bych měla shodit sedm kilo. Jestli to zabere, do konce života už nic jiného nebudu jíst," tvrdí nezkrotná rebelka.

Uvidíme, jestli to Agátě pomůže k hezčím křivkám.

Posledni komentare
07.06.2016 20:36:37: Zdá se mi, velkolepý nápad :-) poptávky půjčky
19.03.2016 05:41:37: ммда!! ;-) City gta san andreas
18.03.2016 23:32:56: a je to tady super! ??? Sony vegas pro keygen 13
Agáta Hanychová (23) byla načapána se svým novým objevem, albánským fotbalistou Albanem Jusufim. Páreček si ručku v ruce vyrazil na pražský koncert slavného rappera Snoopa Dogga.

„Oba máme rádi hip hop a rap, takže jít na Snoopa byla povinnost," řekla Agáta, která se s albánským krasavcem potkala před třemi týdny na plovárně a od té doby je z nich pár.

„Alban je super chlap. Nic mi na něm nevadí a jsem si jistá, že tohle je napořád," tvrdí modelka, ale vzápětí dodává: „I když, kdo ví..."

 
Posledni komentare
07.06.2016 20:39:00: Všechny подобранно prostě super. ??? nebankovní půjčka online cvikov
Modelka Agáta Hanychová (23) se ve své rubrice na rádiu Evropa 2 dost ostře navezla do blonďatých krásek Romany Pavelkové (24) a Dominiky Mesarošové (23). Vadí jí, že si ke zvýšení atraktivnosti nechaly zvětšit prsa silikonem!

„Myslím, že Pavelková a Mesarošová už dávno přišly o kámošku. Nebaví mě, že bulvár krmí takovými věcmi, jako jsou jejich zvětšená prsa. Já na rozdíl od nich silikony nemám a ani je nepotřebuji," prohlásila sebevědomě Agáta včera na Evropě 2, kde každý všední den vypráví o tom, co dělala včera večer.

Ale, ale, že by Hanychová záviděla?

Kde jsou ty časy, kdy dcera Veroniky Žilkové
na veřejnosti ráda ukazovala své vnady a ladné křivky. Za poslední půlrok se nám Agáta díky svému nezřízenému životu poněkud zakulatila a její kdysi pevné nohy se změnily v rosol. A místo, aby na své figuře začala co nejrychleji makat, tak se v kuloárech už několik dní nese, že vážně uvažuje o návštěvě plastického chirurga! Podle jednoho bulvárního plátku si prý nechá odsát tuk z břicha, zadečku a stehen.

Buď si Agáta nevidí do pusy, anebo rychle zapomíná, co vytrubuje do světa!

Romana a Dominika se mohou jenom smát, protože se obě pyšní dokonalými postavami, které si udržují pravidelným cvičením, a teď i poprsím. Sice silikonovým, ale ani jedna se za ně nestydí.

Kdy tohle veřejné urážení a pomlouvání mezi modelkami skončí? Možná by neškodilo, kdyby se o nich sem tam napsalo něco v souvislosti s modelingem. Je to přece jejich hlavní zdroj příjmu, nebo ne?            

Od bulváru je to docela ošklivý hodnocení Agáty... přitom to není až tak pravda.

Posledni komentare
07.06.2016 22:48:57: chytré věci říká) :-| půjčka online pardubice
07.06.2016 22:18:19: cool))) dobrý отмазка))) 8-) hotovostní půjčka ihned
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.