O Agátě..

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Agáta a...

Agáta, jak asi kadý ví, je proslavená špulením rtů. Ovšek její rty se jí zdáli malé ta si je nechala zvětšit pomocí kyseliny hyaluronové (konkrétně horní ret).

„Bolelo to jako čert, ale pro krásu se musí trpět," snažila se vtipkovat Agáta, když asi po patnácti minutách vyšla z ordinace kliniky. Ale podle uslzených očí a kapesníčku s kapkami krve to asi procházka růžovou zahradou nebyla.

Před zákrokem se místo aplikace znecitliví pomocí anestetického krému nebo injekce, ale vzhledem k tomu, jak jsou rty citlivé, to stejně dost bolí.

Hanychová si do horního rtu nechala pomocí injekcí vpíchnout miligram kyseliny.

„Někdo si dává i víc. To záleží na velikosti rtu nebo vkusu," říká pracovnice kosmetického salonu, který často vyhledávají slavné osobnosti. Cena aplikace se pohybuje okolo deseti tisíc korun a účinek vydrží půl roku.

   


Posledni komentare
15.11.2008 12:42:31: ta je ale praštěnásmiley${1}
Agáta poprvé svého pražského krysaříka vyvedla do společnosti ve velkém stylu. Na patry televize Prima ji záhadně nedoprovázel muž, ale čtyřnohý přítel.

 

Modelka si už kvůli psům vytrpěla své! Černý labrador Bady, kterého dostala od své mámy se jí ztratil. Nakonec svého miláčka našla v jednom z pražských útulků. O jeho další existenci ale záhadně nikdo nic neví.Modelka, která zastává názor, že chlap je schopný kdykoliv se odstěhovat, zatímco pes zůstává vždy věrný a nikdy neopouští, asi moc dobře ví, proč vsadila právě na nového čtyřnohého kamaráda.

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.